O nas

Założenia KanguReh

Nasz zespół od początku jest związany z fizjoterapią dzieci. Pierwsze kroki każedego terapeuty były stawiane w ośrodkach związanych z rehabilitacją małych pacjentów. Już wtedy każdy postanowił że jego specjalnością w dziedzinie fizjoterapii będą dzieci. Każde szkolenie czy kurs jest związane z pediatrią aby zapewnić jak najwyższą jakość w każdym zakresie od diagnostyki po terapię. Wspołpraca z innymi specjalistami pozwala nam na całościowe podejscie do naszych pociech.

Czemu akurat Kangur?

Na pierwszy rzut oka , zwięrzę dobrze kojarzące się dziecią z racji niesamowitej lokomocji poprzez podskoki oraz torbę dzięki której kangurzyce troszczą się o swoje małe kangurki. Możemy jednak zagłebić się w symbolikę samego kangura. To stworzenie znajduję się w herbie Australii. Kangury podobnie jak emu ( które także znajdują się w herbie ) nie potrafią poruszać się do tyłu w związku z tym sybolizują naród idący do przodu.

KanguReh przekłada tą symbolikę do rehabilitacji. Mamy nadzieję że nasze działania przyczynią się do ciągłych postępów naszych małych pacjentów i dzięki temu w podskokach pojawi się uśmiech na ich twarzy.

Załoga